Apie mane

Sveiki, aš esu Giedrė!

Esu TAVO KARJEROS koučerė, konsultantė ir mentorė,padedanti visais klausimais, kurie tik yra susiję su karjera, darbinės veiklos pasirinkimu, sėkme darbe.

Žinau, ką reiškia dirbti darbe nejaučiant pasitenkinimo ir nematant prasmės ir žinau, ką reiškia pradėti dirbti kiekvieną dieną su dideliu nekantrumu, džiaugsmu ir įkvepiančiu jauduliuku.

Mano tikslas yra padėti Tau pakeisti situaciją darbe iš “esu įstrigęs” į “mėgaujuosi savo darbu”.

 

Mano pačios karjera prasidėjo nuo pagalbinės rolės stambioje įmonėje, kur dirbau šalia įmonės vadovų ir turėjau galimybę kiekvieną dieną stebėti ir mokytis, kaip yra valdoma organizacija. Metai, kai stengiesi viską sugerti, kaip koks sugeriamasis popierius ir šalia darbo spėji baigti universitetus.

Tada atsirado noras įrodyti, kad aš galiu daugiau, tad pasitaikius pirmai galimybei, ėmiausi atsakomybės įsteigti įstaigą ir išvystyti jos veiklą. Iš nedidelio miesto patekus į Vilniaus aplinką iššūkių buvo daugybė, bet taip juk ir auginam raumenis.

Po kelių metų šokau į naujas man, personalo vadovės roges. Daugiau nei 12 metų labai įdomaus darbo su žmonėmis, jų poreikiais, lūkesčiais, problemomis, stiprybėmis ir silpnybėmis. Ne taip jau lengva įvertinti, bet turiu įtarimą, kad per savo karjerą esu atlikusi kokius 400 darbo interviu ir kokius 500 pokalbių karjeros ir kitais darbo problematikos klausimais.

Žinau, ką reiškia būti smulkaus verslininko batuose, kuriant ir puoselėjant savo verslą nuo pat pirmosios dienos, investuojant pinigus ir dar daugiau savo laiko, o paskui jį parduodant.

Esu sertifikuota ICC koučerė, turiu gyvenimo koučingo diplomą, kiekvienais metais baigiu vieną iš koučingo programų, kad nuolat palaikyčiau savo kvalifikaciją.

Vis tik mano pačios patirtis rodo, kad kai kalba eina apie pagalbą žmogui, ne turimų sertifikatų kiekis yra pats svarbiausias, o gebėjimas būti šalia žmogaus, būti su juo, išklausyti, išgirsti, suprasti.

Esu pasiruošusi tai padaryti, nes matyti žmones keičiant savo gyvenimus su mano pagalba, yra didžiausia mano veiklos prasmė.

Už ką esu vertinama