Esi pasiruošęs gyvenimo pokyčiams ir naujam darbui, kuris leis atskleisti tavo potencialą ir džiaugtis naujomis galimybėmis?

Noriu tavęs paklausti, ar kalbi sau kažką panašaus į tai:

Tuomet ši koučingo programa “Karjera perkrauta” skirta kaip tik tau

Matai, nei vienas žmogus netapo sėkmingas gyvenime ir nepasiekė įspūdingos karjeros eidamas tiesiai į sėkmę, be jokių kliūčių ir paslydimų. 

Sėkmingą karjerą lemia daug faktorių: aiškumas, pasitikėjimas, palaikymas, veikimas, drąsa gyventi ir veikti pagal savo vertybes.

Pagaliau kiekvienam “sėkminga karjera” yra skirtingas dalykas.

Ir čia aš nesu “laimės kūdikis”. Nuo pat karjeros pradžios dirbau sunkiai ir daug, dažnai nepaisydama savo pačios poreikių ir svajonių.

Drąsiai ėmiausi sudėtingų projektų, dar vienų atsakingų pareigų, nes atrodė, kad tai yra vienintelis kelias tobulėti ir “užsitarnauti” tam tikrą statusą.

Kilau karjeros laiptais, kol akivaizdžiai perdegiau.

Nebesupratau, ko iš manęs nori. Pasijutau nevertinama. Atrodė, kad galiu duoti žymiai daugiau, bet to niekam nereikia.

Nėra prasmės. Nėra tikslo.

Ir ar reikalinga aš kažkam už įmonės, kurioje išdirbau 10 metų, sienų?

Pirmą žingsnį padariau – išėjau iš įmonės. Norėjau savo verslo – pradėjau.

Bet kelias buvo sudėtingas ir ilgas. Daug bandymų, daug ieškojimų. Daug reikalavimų sau.

Galiausiai supratau, kad sėkmė vis tiek nenusileis iš dangaus.

Ir kad man nereikia dar vieno bandymo, kuris yra saugus, bet… veda tuo pačiu pramintu taku.

Radau vienintelę veikiančią strategiją: visi atsakymai yra mano viduje…

“Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno vienintelio žingsnio” (senovės patarlė)

Kokie žingsniai sudaro 1:1 koučingo programą

Nusipirkęs koučingo programą"Karjera perkrauta" tu gauni:

Papildomai gauni:

Dažnai užduodami klausimai

Koučingo sesijos vyks mums abiems priimtinu suderintu laiku. Tai gali būti ir vakarinės ar ansktyvo ryto valandos. Konkretų laiką aptarsime nemokamos karjeros aptarimo sesijos metu.

Paprastai geriausias sesijų ritmas yra kas antra savaitė, visada tuo pačiu laiku. Dviejų savaičių tarpas yra skiriamas savarankiškam darbui ir sutartoms užduotims atlikti.

Galutinę kainą už koučingo programą suderinsime nemokamos karjeros aptarimo sesijos metu. Už programą bus galima mokėti visą sumą iš karto arba pasinaudoti apmokėjimo planu. Sutarus dėl paslaugos pirkimo, tau bus atsiųsta koučingo paslaugų sutartis su apmokėjimo už paslaugas sąlygomis.

Jeigu įsipareigosi atsakingai dalyvauti koučingo procese ir atliksi visas užduotis, būsi aktyvus mokinys ir smalsus savo paties transformacinės kelionės dalyvis, rezultatą tikrai turėsi. Daugybė žmonių mokydamiesi tokiu būdu pakeitė savo gyvenimus, vadinasi, tai gali padaryti ir tu. Tik svarbu suprasti, kad koučeris nagali išspręsti tavo problemų. Jis skatins imtis tave veiksmų ir prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą.

Karjeros konsultacija skirta konkretiems tavo klausimams apie karjeros galimybes ar darbo paieškas atsakyti. Taip, jos metu gali išspręsti tau ramybės neduodančią problemą. Tačiau tai tavo gyvenimo krypties nepakeis. Jei nori esminių pokyčių savo gyvenime, jei nori į jį susigrąžinti džiaugsmą ir pilnatvės jausmą, turi įdėti daugiau pastangų. Tas pokytis yra vertas jų.