Apie mane

Esu karjeros transformacijos mentorė, koučingo specialistė, personalo valdymo ekspertė, sertifikuota asmeninės lyderystės ir komandos formavimo programos Keys2Balance trenerė.

Karjeros koučingas

Sveiki, mano vardas

Giedre

Gerai žinau, ką reiškia turėti gana sėkmingą karjerą, tačiau giliai viduje jausti, kad karjera, kuriai skyrei daug laiko, investavai į ją, nėra tau pati tinkamiausia ir nesuteikia to, ko tu nori iš gyvenimo.

Jei vis galvoji, ar tikrai verta nepaisant baimių ir abejonių savimi, šokti į kažką naujo, suprantu tave. Ir esu čia tam, kad pasakyčiau, jog verta.

Aš pati beveik 15 metų sėkmingai kilusi karjeros laiptais žmogiškųjų resursų vadybos srityje, vieną dieną nusprendžiau viską palikti ir atversti naują lapą savo karjeroje. Buvau tikra tik dėl vieno dalyko. Kad kurį laiką nenoriu dirbti samdomo darbo.

Pirmasis mano bandymas buvo elektroninė interjero detalių parduotuvė. Paskui sekė dar keletas. Nors mano bandymai nebuvo šimtaprocentiniai, jie mane užgrūdino. Padėjo suprasti, kas geriausiai padeda karjeros pokytyje, o kas ne. Užaugino mano pasitikėjimą savimi. Pagaliau nuspalvino mano gyvenimą šviesiomis spalvomis, nes sugrąžino į jį džiaugsmą profesine veikla, galimybes gyventi sveikesnį ir dvasingesnį gyvenimą, daryti didesnę įtaką ir tuo pačiu gerai uždirbti.

Keičiant karjerą man nereikėjo visko pradėti nuo nulio. Užteko suvokti savo stiprybes ir patobulinti gebėjimus, kurių man prireikė. Tai gali padaryti ir tu.
Šiandien aš žinau kelią kaip žingsnis po žingsnio tu taip pat gali praeiti karjeros pokytį, net jei šiuo metu neturi jokios idėjos, ką nori daryti toliau.

Aš esu žmona, 2-jų vaikų mama, verslininkė, karjeros transformacijos mentorė, koučingo specialistė, personalo valdymo ekspertė, sertifikuota asmeninės lyderystės ir komandos formavimo programos Keys2Balance trenerė.

Prieš 7 metus palikusi sėkmingą, bet vidinio pasitenkinimo neteikusią karjerą, pradėjau savo karjeros pokytį, kuriame patyrusi daug įvairių atradimų ir išmokusi ne vieną pamoką, dabar galiu mėgautis mėgstama veikla, kuri man leidžia džiaugtis gyvenimu, skirti daugiau laiko savo šeimai ir savo asmeniniams poreikiams. Veikla, kuri mane įkvepia ir skatina dirbti prasmingai, o ne dėl to, kad tik dirbčiau ir galėčiau apmokėti savo sąskaitas.

Mano misija yra padėti kuo daugiau žmonių atrasti savo mylimą veiklą, kuri leistų jiems būti savimi, geriausiai realizuoti save ir džiaugtis prasmingu gyvenimu.

Esu atlikusi apie 500 darbuotojų atrankų į įvairias darbo pozicijas ir kartu su darbuotojais planavusi jų karjeros kelią įmonėse bei nuolat teikusi palaikymą jiems siekiant savo tikslų.

Visada tikėjau, kad kiekvienas žmogus gali ir turi atrasti savo unikalų kelią profesinėje srityje ir dirbti darbą, kuris leidžia jo stiprybėms ir potencialui atsiskleisti geriausiai. Šią žinią skleidžiu savo versle konsultuodama klientus karjeros klausimais ir vesdama juos karjeros transformacijos keliu.

Mano aistra yra betarpiškas, palaikantis ir įkvepiantis bendradarbiavimas ir bendravimas su klientais, siekiant bendro tikslo – kad klientas su reikiamu mąstymu pradėtų veikti ir auginti savo pasitikėjimo raumenis. Jei matau, kad žmogus nuoširdžiai nori pasiekti savo tikslą, tikiu juo šimtu procentu nuo pat pirmo susitikimo. Tuomet belieka jam patikėti pačiu savimi.