Paslaugos

Organizacijoms

Dirbu ir bendradarbiauju su įmonėmis ir organizacijomis padėdama joms didinti darbuotojų įsitraukimą ir pasitenkinimą bei kurti efektyvias komandas.

Vedu seminarus asmeninės lyderystės, asmeninio tobulėjimo bei karjeros valdymo temomis, mokymus komandoms pagal Keys2Balance metodą, taip pat padedu organizacijų vadovams sistemiškai pažvelgti į organizacijos tobulėjimo ir darbuotojų ugdymo poreikius ir galimybes bei sukurti ilgalaikius darbuotojų ugdymo planus.

Vedu asmenines koučingo ir mentorystės sesijas darbuotojams, padėdama jiems įveikti asmeninius iššūkius organizacijoje vykstančių pokyčių kelyje.

Jei esate vadovas, susiduriantis su iššūkiais:
  • Formuojant komandas ir užtikrinant efektyvų bendradarbiavimą komandos viduje.
  • Atrandant profesionaliam darbuotojui labiausiai tinkančią rolę organizacijoje, kad jis galėtų save realizuoti geriausiai ir suteikti daugiau vertės organizacijai.
  • Atleidžiant darbuotojus korektiškai ir išlaikant organizacijos reputaciją, kad darbuotojai išeitų nenusivylę, o tikėdami savimi ir turėdami konkrečius įrankius, kaip toliau ieškoti darbo.

Keys2Balance autentiškos lyderystės ir komandų formavimo programa gali būti būtent tai, ko jūs ieškote.

Keys2Balance programa padės jūsų komandos nariams:
  • Geriau suprasti vienas kitą bei vienas kito elgesio bei reakcijų priežastis.
  • Pažinti save ir tapti sąmoningesniais, stebėti savo elgesį ir jį koreguoti.
  • Toleruoti vienas kitą, kad tarpusavio nesusipratimai netrukdytų siekti tikslų.
  • Suprasti savo polinkius ir motyvatorius, kad galėtų geriausiai išnaudoti savo potencialą.
  • Išmokti būdus, kaip valdyti stresą ir išlaikyti darbo/gyvenimo balansą.

Vadovams ši programa suteikia informaciją apie komandos narių asmenybes, jų elgesio priežastis, potencialą bei parodo praktiškus būdus, kaip dirbti ir bendrauti su kiekvienu iš jų.

Online mokymai
karjeros konsultacija

Dirbdama su organizacijomis, remiuosi savo 15 metų darbo patirtimi personalo vadovės pozicijoje ir savo pačios augimo, pažinimo, naujų įgūdžių ugdymo kelione, kuriant savo verslą paskutiniuosius 7-erius metus. Man yra tekę dirbti didelėse korporatyvinėse ir mažesnių įmonių komandose, su visų lygių vadovais, tad gerai suprantu jų iššūkius.

Esu sertifikuota koučingo specialistė ir kelis paskutinius metus aistringai domiuosi sąmoningumo, emocinio intelekto ugdymo, asmenybės formavimo keičiant įpročius, bei žmogaus psichologijos temomis. Naujas žinias ir praktikas pirmiausia išbandau asmeniškai.

Dirbdama individualiai su darbuotojais, o taip pat su komandomis, naudoju Keys2Balance metodą, kuris remiasi asmenybės psichologijos mokslu ir yra visapusiška, lengvai suprantama ir praktiška bei tuo pačiu galinga sistema, padedanti geriau suvokti save, savo stiprybes, silpnąsias vietas ir užslėptą potencialą.

Domina paslaugos organizacijoms? Turite klausimų ar neaiškumų?

Susisiekite su manimi ir pasikalbėkime: