Paslaugos

"Keys2Balance"
programos mokymai

Tai efektyvios tarpusavio komunikacijos ir asmeninės lyderystės programa, plačiai naudojama įmonėse ir organizacijose.
Tai efektyvios tarpusavio komunikacijos ir asmeninės lyderystės programa, kuri remiasi žymaus amerikiečių psichologo ir terapeuto Jose Stevens darbu ir praktiniais tyrinėjimais asmenybės bruožų psichologijos srityje. Prieš 20 metų programos koncepcija buvo papildyta kitų psichologų tyrimais ir toliau vystoma Suomijoje, kur ji plačiai naudojama įmonėse ir organizacijose gerinant tarpusavio komunikaciją komandose, skatinant asmeninę lyderystę bei padedant žmonėms atrasti sprendimus darbo ir gyvenimo balansui.
Mes klausiame: kas yra negerai su mumis ir mūsų laiku, jei tiek daug iš mūsų jaučiasi išsekę ir nepatenkinti savo darbu? Kaip mes galėtume geriau pažinti ir suprasti save ir kitus? Ar mes pakankamai gerai žinome savo stiprybės? Ir kaip gerai mes jas naudojame savo darbe ir asmeniniame gyvenime?

Kai ilsimės ir laiką leidžiame gamtoje, atsipalaiduojame ir mėgaujamės momentu: girdime, kaip gieda paukščiai, užuodžiame žalumos ir gėlių kvapą, apeiname akmenis stebėdamiesi jų dydžiu, pastebime medžiu nuliuoksinčią voveraitę… Ar galėtume jausti tokį patį balansą, energiją ir buvimą čia ir dabar kasdieniniame gyvenime?
Keys2Balance programa kaip tik padeda pažinti savo vidaus klodus, kuriuose mes galime rasti energijos ir galios savo kasdieniniam gyvenimui. Nors esame labai skirtingi, turime daug bendro. Keys2Balance metodo pagalba galime ištyrinėti tam tikrus asmenybės bruožus ir padaryti tai lengvai ir smagiai, nepriklausomai nuo amžiaus, rasės ar kultūros. Programoje ne tik atrasite naujų įžvalgų apie save, savo motyvatorius ir vertybes, bet taip pat pradėsite suprasti, kas jūsų gyvenimui suteikia balanso. Kai susipažinsite su savo ir kitų stiprybėmis, ne tik priimsite save patį ir kitus su didesniu dėkingumu, bet taip pat keliausite savo keliu prasmingiau, patirsite daugiau džiaugsmo ir pasitenkinimo gyvenimu. Taip pat išmoksite prisiimti daugiau atsakomybės už savo sprendimus. Tai padės geriau realizuoti save ir bus naudinga visiems. Mokymo metu įgytas žinias galėsite pritaikyti įvairiose situacijose tiek darbe, tiek namie.
Programą sudaro 9 raktai/temos trijose srityse:

Visi raktai išsidėstę keturiose ašyse, kurios yra ekspresija, įkvėpimas, veiksmas ir integracija ir atspindi universalius žmogaus bruožų tipus.

Asmeniui būdingi bruožai nustatomi ne tik klausimynų pagalba, bet ir per praktines užduotis, diskutuojant, patiriant ir pajaučiant. Esminis dalykas yra kaip rinksimės naudoti tai, ką išmokome, kad padėtume ir sau, ir kitiems būti savimi ir atsiskliesti geriausiai.

Ką padeda atrakinti 9 raktai?
 • Archetipai parodo, kas mes esame iš tiesų, kokios yra mūsų prigimtinės stiprybės ir kokie yra polinkiai.
 • Reagavimo/komunikavimo stiliai apibūdina, kaip mes reaguojame ir komunikuojame.
 • Požiūriai lemia, kaip mes matome dalykus ir situacijas.
 • Būdai apibrėžia, kaip mes veikiame ir kaip prieiname prie užduočių ir žmonių.
 • Tikslai parodo, kas mus įtakoja labiausiai darant pasirinkimus.
 • Kliūtys yra baimės, kurios iškyla, kada esame streso būsenoje.
 • Gyvybingumo kolonos tai būdai, kurie padeda pasiekti balansą gyvenime.
 • Motyvatoriai parodo, ko mums reikia kasdieninėje veikloje.
 • Vertybės ir pasaulėžiūros tipai parodo, ką mes labiausiai vertiname. Jie atspindi atitinkamai mūsų įsitikinimus ir elgesį.
Keys2Balance programos mokymai padės jūsų komandos nariams:
 • Geriau suprasti vienas kitą bei vienas kito elgesio bei reakcijų priežastis.
 • Pažinti save ir tapti sąmoningesniais, stebėti savo elgesį ir jį koreguoti.
 • Toleruoti vienas kitą, kad tarpusavio nesusipratimai netrukdytų siekti tikslų.
 • Suprasti savo polinkius ir motyvatorius, kad galėtų geriausiai išnaudoti savo potencialą.
 • Išmokti būdus, kaip valdyti stresą ir išlaikyti darbo/gyvenimo balansą.

Vadovams ši programa suteikia informaciją apie komandos narių asmenybes, jų elgesio priežastis, potencialą bei parodo praktiškus būdus, kaip dirbti ir bendrauti su kiekvienu iš jų.

Jei jus domina ši programa, susisiekite su manimi: